Skup Aut Szczecin TEL. 512-929-282
Skup samochodów TEL. 512-929-282
Skup Aut Szczecin tel. 512-929-282

Szanowni Państwo!

Jesteśmy profesjonalną firma zajmująca się skupem używanych samochodów na terenie głównie Szczecina i okolic ale i na w całej Polsce. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, która jest szeroko rozwijana. Skupujemy samochody z tak zwanej drugiej ręki lecz staramy się aby z transakcji byli zadowoleni w pełni najbardziej klienci.

Nasze bogate doświadczenie jakie zdobyliśmy przez okres naszej działalności prowadząc skup aut pozwala nam rzec, iż jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu, oraz ośmielamy się o tym głośno mówić ponieważ wiemy iż rzesza zadowolonych klientów wystawia nam bardzo pozytywne świadectwo.

Nasz skup aut odbywa się od osób prywatnych, oraz firm o dużych przebiegach i mocno wyeksploatowanych, oraz uszkodzonych. Oferujemy skup samochodów używanych osobowych i dostawczych, za które wynagrodzenie klient otrzymuje od razu lub na życzenie dokonywany jest przelew na wskazane przez niego konto bankowe.

Bardzo proste zasady i przejrzyste ponieważ w branży motoryzacyjnej liczy się uczciwość i kompetencja, która odgrywa tu szczególną rolę.

Zaufaj naszemu doświadczeniu a w zamian otrzymasz:

1. Fachowo i bezpłatnie wycenimy Twoje auto.

2. Umówimy się z Tobą na oględziny Twojego auta w dogodnym dla Ciebie terminie.

3. Za Twoje auto zapłacimy od ręki w dogodny dla Ciebie sposób bez zbędnych formalności.

4. Jesteśmy wieloletnią firmą i to nas wyróżnia.

TYLKO MY!!!! ZADZWOŃ, NIE CZEKAJ!!!!

SZYBKI KONTAKT

NIE CZEKAJ !

DZWOŃ JUŻ DZIŚ

DAJEMY NAJWYŻSZE CENY

SKUP SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Telefon: 
512-929-282